20 мільярдів щороку: львівська прокуратура накрила один із найбільших конвертцентрів України

Економіка

Правоохоронці у Львівській області припинили роботу одного з найбільших конвертцентрів України з річним оборотом у понад 20 мільярдів гривень.

Про це повідомила генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова.

За її словами, до нього входило понад 70 фіктивних підприємств, зареєстрованих в кількох областях України, що дозволяло шляхом підробки документів і так званих «скруток» ПДВ проконвертувати десятки мільярдів гривень. “Протиправну діяльність конвертцентру правоохоронці Львівщини документували з вересня. Під час проведення 31 обшуку на території кількох областей виявлено та вилучено готівки на близько 60 млн грн, зокрема майже 1 млн доларів США, фунти стерлінгів, шекелі та іншу валюту. Крім цього бухгалтерські документи підприємств, печатки, комп’ютерну техніку, мобільні телефони та інше майно”, – зазначила прокурорка.

На причетність до схеми надання послуг з ухилення від сплати податків перевіряються колишні співробітники податкової служби.

“Руйнування схем з ухилення від сплати податків та «скруток» ПДВ – наш пріоритет. Тільки цьогоріч завдяки скоординованим зусиллям органів правопорядку до бюджету надійшло понад 25 млрд грн ПДВ”, – додала Венедіктова.

Нагадаємо, напередодні в Україні викрили менеджмент мережі піцерій, що працює під міжнародним брендом, в ухиленні від сплати податків на суму 75 млн грн. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *