Родина Чикаренко просить допомоги у лікуванні синів

Допомога

Мама родини Чикаренко Олена звернулась до редакції ТСН.ua, щоб попросити допомоги у небайдужих для синів, які мають від народження захворювання, які потягнули за собою інвалідність.

«У Ромки синдром Дауна і всі супутні «радості»: гіпотонія, проблеми з координацією і дрібною моторикою, вальгусная постановка стопи, постійні отити і кон'юнктивіти, недорозвинення мови. За кілька років перед наступними пологами пройшла всі можливі скрининги і тести. Все говорило про те, що дитина здорова. Після народження сина Кості побоювання росли. Вердикт лікарів після обстеження у три місяці пролунав як грім серед ясного неба: «Ваша дитина вже осліп. Ураження центральної нервової системи», – розповідає мама хлопчиків.

Тож відтоді до спеціального догляду за старшим сином Романом, додався і молодший Костя, якому ще й доводиться проходити важкі етапи лікування.

«Хоча хлопчик розвивається з великою затримкою, робота реабілітологів, логопедів, дефектологів дає результат: проблеми вирішуються. Костя вже вміє сидіти і йти вздовж опори, тримаючись за неї. Хода стає все впевненіше, малюк сам встає і присідає! Наступний крок: потрібно навчитися ходити з рухомою опорою, наприклад, тримаючись за коляску. Він збирає пірамідку, любить грати в лото, читати книги, малювати і співати, в загальному, перспективи відмінні за умови постійної роботи з хорошими фахівцями», – розповідає мама Кості.

Старша сестра освоює професію фізичного терапевта, щоб в майбутньому надавати своєчасну допомогу хлопчикам, і допомагати іншим людям. Але, на сьогоднішній момент, сім'я потребує підтримки, щоб забезпечити дітям потрібну професійну допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 7021 8655

Олена Чикаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *