Різдвяного дива чекає 9-річна Карина з Миколаєва й просить врятувати їй життя

Допомога

Картки мами Саакян Крістіни Борисівни в “ПриватБанку”:

4731219116145495
5168742229835834

Картки тата Раїмова Тимура Рустемовича в “ПриватБанку”:

4731219124675780
5168742201390295

Батьки бачаться з донькою лише через відеозв'язок. Карина постійно в стерильному боксі. Спершу в Миколаєві. Нині в Ізраїлі. Рік тому, коли всі готувалися до новорічних свят, у Карини піднялася температура. Аналізи виявили лейкоз і звичне життя цієї родини зупинилось.

“Це найстрашніший момент у моєму житті. Сказали, що Карина хвора і все. Вона просто лежала. Блювота, багато днів у неї була гарячка, висока температура”, – говорить мама Крістіна Саакян.

П'ять важких блоків хіміотерапії. Карина схудла вдвічі. Влітку, здавалося, хвороба відступила. Утім, наприкінці осені лейкоз повернувся з новою силою. І вже не піддається стандартному лікуванню.

“Ми, по суті, вичерпали всі види терапії, які могли їй провести в Україні. Тут необхідно використовувати тільки варіанти імунотерапії, моноклональних антитіл, які в Україні не доступні”, – зазначив онкогематолог Миколаївської обласної дитячої лікарні Михайло Адиров.

Батьки дізналися, що таку терапію з подальшою трансплантацією кісткового мозку успішно проводять в Ізраїлі. Утім це коштує 200 тисяч доларів. Батько, аби не втрачати час, зібрав усі заощадження та допомогу від друзів і знайомих, вмовив ізраїльську клініку взяти доньку на лікування лише при частковій оплаті.

“Щоб зараз, поки Карина може витримати переліт, вони зараз нас прийняли. У нас кожен день на рахунку. Вони пішли нам на зустріч. Дозволили прилетіти, заплативши тільки частину стандартного депозиту. Ми заплатили 20 тисяч доларів”, – розповів батько Тимур Раїмов.

В очікуванні решти суми Карині в Ізраїлі проводять підтримувальну терапію.

“Без необхідної цієї суми – 200 тисяч доларів – Карині не почнуть проводити блок протирецидивної хіміотерапії. І не почнуть ініціювати пошук донора та процес трансплантації кісткового мозку”, – сказала мама Крістіна Саакян.

Кожен день очікування знижує шанси на одужання Карини, яка мріє про одне – просто жити.

“Я дуже хочу жити як нормальна людина, як здорова людина, хочу ходити до школи і бачитися з друзями”, – зазначила Карина Раїмова.

Сліз доньки не витримує батько.

“Серце розривається просто. Ми дуже віримо в те, що в нас усе вдасться”, – каже батько Тимур Раїмов.

Попри складну хворобу Карина, кажуть медики, має напрочуд сильний організм і дуже високі шанси на одужання.

“У дитини в міжнародній базі понад 100 повністю ідентичних донорів. Рідко, коли у дитини є стільки сумісних донорів”, – розповів онкогематолог Миколаївської обласної дитячої лікарні Михайло Адиров.

Родина розгорнула масштабну кампанію з пошуку коштів. Зверталися до всіх.

“Допомагають люди, яких не бачили 25 років, які випадково дізналися, що у нас така біда, і до мене просто телефонує людина, говорить: “Світлано, вийди, будь ласка”. Я виходжу – він мені дає тисячу доларів”, – розповідає бабуся Світлана Раїмова.

Миколаївці на підтримку Карини зорганізували святковий концерт.

А ще Карина мріє знову зіграти на фортепіано та разом нарешті зібратися всією сім'єю.

“Дорогі люди, допоможіть – я дуже хочу перемогти цю недугу. Вона мені вже так набридла. Я борюся з нею вже рік. А для цього потрібні гроші”, – каже Карина Раїмова.

“Благаю про допомогу! Від вас залежить життя моєї дитини, моєї єдиної дитини, нашої улюбленої дівчинки”, – говорить мама Крістіна Саакян.

Подарувати таку просто і водночас недосяжну без нашої з вами допомоги мрію можемо всі разом. Щоби ця сонячна дівчинка знову всміхалася.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *