Рак уразив кістку Серія, родина благає допомогти в лікування юнака

Допомога

У 15-річного Сергійка виявили Саркому Юінга – одна з найагресивніших злоякісних пухлин кості, яка блискавично прогресує в юному організмі. Рахунок йде не на дні, а на години.

«Про хворобу у Сергійка були підозри ще минулого року. В липні хлопець травмував коліно, пройшов курс лікування, але біль не зник, а навпаки нога почала боліти всюди. Мама з сином звернулися до травматолога за місцем проживання, той списавши все на розтягнуті сухожилля, запальний процес, призначив знеболювальне і мазі, а ще сказав тісно перемотувати ногу, і все минеться. Та не минулося… До середини весни найсильніші знеболювальні перестали діяти і Сергій майже не міг ходити»,- розповідають друзі родини.

Подальше обстеження довело наявність злоякісної пухлини. «Лікарі вирішили негайно оперувати, поставити імплант і пластину, так і зробили. Хірурги «розбудили звіра», який став ще більш агресивним. Пухлина почала рости не по днях, а по годинах. Допомогти рідним врятувати дитину погодилися в клініці  Ізраїля», – розповідають друзі родини.

Лише на перший час потрібні 70 тисяч доларів, все лікування може коштувати 400 тисяч доларів. Така сума непосильна для звичайної родини, вони просять про допомогу.

Реквізити для допомоги:

Карта Ощадбанку

5167 4900 9850 8469

Картка Приватбанку

5168757401067857

Кондрацька Людмила (мама)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *