Посилена реабілітація може подарувати Ксюші повноцінне майбутнє

Допомога

Лише цього місяця Ксюші Прахницькій виповнилось 4 роки, тож поки м’язи дитини ще розвиваються, їм потрібна максимально правильне навантаження, щоб позбутись наслідків ДЦП.

«Моя дочечка зробила свої перші кроки в 2,9 року і все завдяки регулярним реабілітаціям, які ми проходимо раз 3 місяці. Ксюша народилася на 32 тижні вагітності, було ураження ЦНС, апарат ШВЛ і цілий букет діагнозів. Зараз моя дочечка уміє ходити, але постійні реабілітації потрібні, оскільки ліву ніжку вона все ще ставить на носочок, по сходинках спускається і піднімається тільки з допомогою, а як же їй хочеться бігати, як і усім діткам її віку, а ще вона нічого не говорить, але все розуміє», – розповідає мама дитини.

Батьки щосили намагаються дати дитині потрібне лікування зі спеціалістами, адже чим менша дитина, тим є більше можливості її тілу і мозку навчатись правильно розвиватись. Але послуги спеціалістів коштують вкрай дорого, за ці роки батьки витратили заощадження і вже не справляються без допомоги людей.

«Ксюшенька зовсім не говорить, окрім слова “мама” від неї нічого не почути і тому нам наш невролог, що лікує, прописала курс уколів, на перший курс уколів ми зібрали гроші (для нас вартість цього препарату дуже висока), ми його прокололи і у Ксюши з'явилися нові звуки, так званий дитячий лепет, новий звук, але для ми це вже прогрес. А тепер пройшов місяць і на носі черговий курс реабілітації і повторний курс уколів. На жаль, усі фінансові запаси вичерпані в “нуль”. Мені дуже хочеться, що б моя крихточка була здоровою, ходила, бігала і танцювала, розмовляла і співала пісеньки. Прошу Вас, без допомоги нам не впоратись», – каже мама Ксюші.

Реквізити для допомоги:

Карта  ПриватБанка: 5168 7450 1302 8797  Прахницька Вікторія Миколаївна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *