Наташі Єгоровій потрібна допомога, щоб подолати лейкоз

Допомога

Два роки тому Наташу занепокоїло, коли її звичайна, здавалось, застуда затягнулася. Жінка звернулася до лікаря і виявилося, що у неї рак крові.

«Завдяки величезній підтримці небайдужих людей Наташа успішно пройшла курси виснажливої ​​хіміотерапії і пересадку кісткового мозку в турецькій клініці, донором для якої став тоді її 13-річний син. Майже цілий рік після пересадки Наташа вживала пігулки, які були її захисним імунітетом, так як її імунітет лише знову формувався. Тому наша сім'я, ще за довго до карантину, вже звикла ходити в масках. Періодично, раз на пів року, Наташі потрібно було їздити на обстеження, результати відмінними. Все було чудово, до того моменту, як вся наша родина не захворіла на коронавірус COVID-19, це сталося в середині листопада 2020 року. Наташа перенесла «ковід», а здавши аналіз крові, ми побачили, що її показники крові погіршилися. Згодом у Наташі виявили рецидив», – розповідає чоловік жінки.

Тиждень тому Наталя почала новий протокол лікування, цього разу хворобу виявили раніше, тож є шанси швидше увійти в ремісії і знову провести трансплантацію кісткового мозку. Але знову постало питання фінансування операції, клініка виставила рахунок у 125 тисяч доларів.

«Лікарі не можуть спрогнозувати скільки триватиме ремісія – це може бути навіть пару тижнів, а може і місяць… вже на сьогоднішній день матеріальних ресурсів сім'ї та близьких не вистачає, і ми просимо кожного небайдужого допомогти і достукатися до якомога більшої кількості людей. Будь-яке, навіть найменше, пожертвування допоможе нам зібрати потрібну суму на лікування», – каже чоловік Наталі.

Реквізити для допомоги:

4441 1144 4208 2515 monobank

4149 6293 1790 3763 ПриватБанк 

Єгоров Володимир

https://www.facebook.com/groups/HelpNatalyEgorova/ 

https://helpnatalyegorova.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *