Мама Петрика благає допомоги в лікуванні сина

Допомога

Петрик Яценко народився трішки раніше терміну, але одразу опинився у важкому стані у реанімації, дитині ставили діагноз несумісний з життям, але малюк не здавався і після 4 місяців у лікарняній палаті таки опинився вдома з люблячими батьками.

Та згодом стан малюка знову погіршувався, і він часто опинявся на межі життя, лікарі впродовж трьох років шукали причини і знайшли лише після повного геномного секвенування, яке показало мутацію гена у дитини – первинний імунодефіцит синдром CINCA NOMID.

«Я знайшла у Києві лікаря-імунолога, який порекомендував нам уколи, після першого ж з них дитину було не впізнати – він почав гратися, в нього з’явився апетит, на восьмий день дитина змогла злізти самостійно з дивана, потім повзати, активно почав себе вести, його тіло перестало боліти, зникла температура, плями і показники крові стали нормою, і він почав наздоганяти своїх однолітків, він учиться ходити і говорити, ці ліки дають змогу прожити повноцінний день, місяць і все життя», – розповідає мама хлопчика.

Та є одне «але», ці ліки виробляються і продаються лише за кордоном і їхня вартість на місяць – 900 євро.

«На рік це 300 тис. грн. і в нашої родини таких коштів немає, ми змогли розпочати лікування і маємо позитивний результат, але ліки закінчуються і що робити далі не знаю,  якщо не буде коштів  і уколів, моя дитина помиратиму у муках», – з розпачем розповідає мама Петрика.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 4149499643977992 Яценко Альона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *