Аварія змінила життя Івана, йому потрібна допомога

Допомога

Іван Зданевич після повернення із зони АТО вирішив поїхати у пошуках кращої долі на заробітки до Польщі, але доля була невблаганною – чоловік потрапив у ДТП, в якому дивом вижив.

«8 лютого 2019 року у вкрай важкому стані сильно травмованого хлопця було госпіталізовано до місцевої лікарні. Він перебував у комі, а лікарі не давали шансів на одужання…Ба більше, до матері Івана телефонували лікарі з Польщі і запропонували жінці підписати документи про відключення її сина від апаратів, які підтримували життєдіяльність його організму. Але сильна віра матері врятували юнака. Вже за кілька днів хлопець прийшов до свідомості і розпочав свій шлях до одужання», – розповідають друзі Івана.

Після поверненню до України молодий чоловік почав посилено займатись, щоб повернутись до звичного життя, але лише допомога кваліфікованих професіоналів, може справді дати дієвий результат. Але лікування в реабілітаційних центрах для родини із села – це непосильні кошти.

«Є велика потреба в спільній підтримці хлопця. Кожен із нас, перекинувши бодай мінімальну суму коштів, доповнить загальний бюджет, необхідний на лікування хлопця», – кажуть друзі.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4731 2191 2312 0358 Іван Зданевич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *