4-річний Гордій потребує допомоги

Допомога

За останні 4 роки Гордію виконано 9 операцій, які дозволили йому почути світ та вільно, самостійно дихати, визволитися від медичного обладнання та повернули дитині голос.

“Сім операцій були виконані за кордоном. Величезну вартість  лікування наша сім'я здолала лише завдяки допомозі небайдужих. Ми дуже вдячні всім, хто допоміг Гордію стати ближче до одужання. Після активного лікування на сина очікує довготривала реабілітация. Гордій вже пройшов перший курс в центрі у Львові, але щоб реабілітація надала результати необхідно постійно її продовжувати, а тому ми знову шукаємо можливість допомогти Гордію стати здоровим”, – каже мама хлопчика.

Нагадаємо, що Гордій народився передчасно ,першим з двійні. Сестра Гордія здорова та розвинута відповідно до віку, а ось він продовжує долати діагнози на шляху до звичайного дитинства. Перші два з половиною місяці життя Гордій провів в реанімації на ШВЛ. Через довготривалу вентиляцію легенів утворився підзв'язковий стеноз, дитині була улаштована трахеостома. Курс антибіотиків, що рятував життя, знищив слух. Ці диагнози вдалося подолати завдяки кохлеарній імплантації та ларинго-трахеальній пластиці гортані. Недоношеність, численні наркози та тривала слухо-мовна обмеженість призвели до затримки розвитку, тому наразі батьки намагаються надолужити розвиток Гордія.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 4991 2127 7048

4149 4996 5007 4089 (дол.)

Яно Сніжана Сергіївна

https://www.facebook.com/helpgordeyyano

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *