28 тисяч доларів потрібні на операцію для Любчика

Допомога

Львів’янин Любомир має всі шанси змінити своє майбутнє завдяки унікальній операції, які проводять лікарі лише кількох клінік у світі.

Через родову травму хлопчик самостійно не ходить та не розмовляє. «У сина є значна спастика у ногах, м’язи весь час напружені, тому вони не слухаються та не встигають за ростом кісток. Це веде до скорочення м’яз та деформації суглобів. Щоб позбутися спастики Любчику потрібно селективна дорсальна резотомія чи SDR. Це нейрохірургічна операція, в ході якої на спинному мозгу перерізаються нервові волокна, які передають імпульс від спазмованих м’яз до головного мозку», – розповідає мама дитини.

Любомиру зголосився прооперувати ізраїльський нейрохірург, який спеціалізується на SDR. Але вартість його послуг з додатковими витратами становить 28 тисяч доларів.

«Зараз сину 7 рочків і пройдено безліч терапій та реабілітацій і це великі кошти. Вартість операції дуже велика для нашої сім’ї , тому звертаємось до усіх добрих людей з великим серцем допомогти Любчику», – просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5168 7554 4922 1635 

Мама Тарах-Яремко Софія

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *