Таропрогноз на липень: що карти нам віщують

Астрологія

Карти Таро давно перейшли із категорії окультних знань до психологічного інструменту, який дозволяє показати ймовірне майбутнє. Тому варто зазирнути у незвідане та дізнатися, що готує нам липень з погляду карт. Езотерикиня Анастасія Лисицина склала таропрогноз на липень, який допоможе вам розібратися з викликами, які чекають вас на життєвому шляху.

Таропрогноз кохання на липень 2020

Ситуацію у сфері кохання та стосунків схарактеризує карта під назвою “Сонце”, яка належить до старших арканів, тобто, таємниць карт Таро.

Це позитивна карта. Вона говорить про важливість комунікації в парі, щедрість, щастя, творчість та розвиток. Ця карта свідчить про те, що протягом липня можна отримати зізнання в коханні. нову дружбу, позбавитися від ілюзій, які заважають жити та почати розвивати на повну. “Сонце” говорить про те, що потрібно вірити в себе і таким чином можна стати центром уваги у стосунках.

Ця карта розповідає про наповнення позитивними думками, які дають нам можливість досягнути мети у стосунках. “Сонце” також говорить про те, що слід сприймати партнера таким, яким він з усіма його недоліками. Не намагайтеся його перевиховати.

Протягом липня варто очиститися від минулих страхів та сумнівів. Можливо, якась близька людина вплине на ваше життя.

Таропрогноз на робота та кар’єру на липень 2020

Щодо роботи та кар’єри, то ситуацію вдало описує карта Таро, яка називається “Королева кубків”.

Ця карта належить до так званих фігурних карт або карт двору. Ця карта розповідає про м'якість, усвідомлення почуттів та образне мислення. Тобто, ця карта Таро у роботі та русі кар’єрними сходами пропонує рухатися, мов вода, бо саме цю астрологічну стихію представляє “Королева кубків”.

Протягом цього місяця на роботі варто проявити доброту і розуміння, гармонізувати свої почуття та знайти внутрішній баланс, опанувати мудрість та отримати цілющу силу від всього, що ви робите.

Не виключено, що на роботі до вас потягнуться люди, які потребуватимуть підтримки та співчуття. Також, щоб вдало рухатися на роботі, варто позбавитися від злості та образ і стати більш співчутливим, як щодо себе, так і щодо колег.

Таропрогноз на фінанси на липень 2020

Прийдешній місяць у сфері фінансів та кар’єри характеризує карта Таро під назвою “Колесо Фортуни”.

Ця карта належить до старших арканів, тобто, таємниць. карт Таро. Вона свідчить про успіх, перст долі, особливе відчуття часу та поворотний пункт на життєвому шляху. Вона говорить про те, що у житті немає нічого невідповідного, крім самої невідповідності. А кожний момент у житті людини може стати переломним і бути стартом для нового циклу.

Ця карта говорить, що зараз вас підхопить життєвий потік, то слід довіритися цьому шляху. Успіх стукається у ваші двері, тому не упустіть свій шанс на краще життя та нові можливості. Проте, не задирайте ніс занадто високо, “Колеса Фортуни” може як підняти вас доверху, так і скинути донизу.

“Колесо Фортуни” каже про те, що не варто думати, що весь світ проти вас, просто потрібно влитися у космічний танок і стати його частиною. У цей момент у вашому житті розпочинається нова фаза, хочете ви цього чи ні.

Читайте також: Що зірки нам пророкують: гороскоп на липень 2020 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *