Таропрогноз на 28 грудня-3 січня: що карти нам віщують

Астрологія

Ворожіння здавна існують у людській культурі. Спочатку ворожили на камінні чи кістках. Пізніше інструментом для ворожіння стали карти. Зокрема, карти Таро з'явилися у Середньовічній Європі ще до винайдення друкарського станка. Спочатку ними ворожили у шумних тавернах, тоді вони з'явилися як енциклопедія символів у замках та помістях знаті, а після 1971 року, коли було видане оновлене видання карт Таро ними захопилися і хіпі, і психологи. Щоб дізнатися більше про ймовірне майбутнє, читайте таропрогноз на 28 грудня – 3 січня від езотерикині Олени Кузьмич.

Прогноз Таро на кохання та стосунки
Карта тижня “Десятка жезлів” 

Ця карта, яка належить до молодших арканів, тобто малих таємниць карт Таро, розповідає про важку ношу та бажання перезавантаження. Ви наче несете валізу без ручки, – тягнути далі важко, а викинути – шкода. Зараз ви зациклилися на занадто великій відповідальності у стосунках та бажанні усім подобатися. Не варто розпилятися на всіх. Також не потрібно корити себе у тому, що лише ви винні у ситуації, що склалася. 

Розширте своє мислення. Перестаньте бути у коханні “робочою конячкою”. Усвідомте, що відбувається у ваших стосунках. Змініть своє ставлення до життя. Не втрачайте ваші цілі та мету.

Прогноз Таро на роботу та кар’єру
Карта тижня “Повішений” 

Вам життєво необхідні трансформація та зміни. Зараз необхідні певні жертви, аби зміни відбулися. Відмовтеся від набридлої роботи заради прогресу. Подивіться на ситуацію, у якій ви опинилися під різними точками зору. Змініть пріоритети та трішки відмовтеся від дуже сильного контролю. Можливо, доведеться тактично відступити, щоб далі мати змогу рухатися вперед. 

Можливо, вам дуже хочеться повернути назад, але цього не варто робити. Також зараз ви можете бути “вибитими з колії”, але ситуація налагодиться, коли ви перестанете дозволяти маніпулювати собою. 
 

Прогноз Таро на фінанси
Карта тижня “Десятка кубків” 

Очікуйте на краще. До щастя залишилося ще кілька кроків, які ви неодмінно маєте виконати. Для того, щоб вдалося рухатися далі, відчувайте єдність зі світом. Завершіть певний цикл перед тим, як рухатися далі. Ще трохи – і ви побачите світло у кінці тунелю. Знайдіть свій ідеал та рухайтеся до нього. Відновіть свій статус-кво. 

Прийдуть хороші часи, але не надто пишайтеся цим, бо ж життя завжди може підставити вам підніжку. Отримуйте зиск зі всього, тим ви займаєтеся. 

Читайте також: 

Ворожіння на картах: підготування та правила. 
Чому зірка на ялинці — не християнська: історія та міфи.
Таропрогноз на грудень: що карти нам віщують. 
Хіромантія: як читати лінії на руках. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *