Що зірки нам пророкують: гороскоп на січень 2021 року

Астрологія

Січень ознаменувався переходом Марса в знак Тельця (7 січня — 4 березня 2021 року), після попереднього більш ніж 6-місячного руху (28 червня 2020-го — 7 січня 2021 року) знаком Овна в статусі управління. У Тельці Марсу не надто комфортно, тут він має статус вигнання. Образно можна сказати про цей транзит: “Слон у крамниці посуду”. У січні люди стають більш стриманими, дії неквапливі, часом незграбні, енергія спрямована на забезпечення власного існування. У цей час зростає інтерес до якісно виготовлених виробів, багато хто намагається зробити щось своїми руками, але все відбувається повільно, через що виникають конфлікти підлеглих із роботодавцями.

Водночас люди вимагають адекватної плати за свою працю. Це слід враховувати під час приймання на роботу нових працівників. Також можливі страйки, протести, мета яких — зміна фінансово-бюджетної політики в бік більшого перерозподілу доходів між різними верствами населення. Справа, розпочата в січні, буде розкручуватися повільно, швидше за все зажадає додаткового вкладу коштів, але можна сказати точно, що вона не виявиться одноденкою, а й надалі приноситиме стабільний дохід. У цей період люди схильні вкладати гроші в матеріальні цінності, купувати щось велике, робити довгострокові інвестиції.

Більше про астрологію ви можете знайти наYouTube-каналі астрологині Марини Скаді.

Овен

Часу на відпочинок в цей період немає. Можливі матеріальні збитки у сфері бізнесу, необхідність непередбачених виплат або витрат, наприклад на ліквідацію наслідків аварії чи поломки обладнання. Виробничий процес іде нерівно: або застій, або аврал. У цей час відбувається більше помилок у роботі через поспіх, знервованою обстановки на робочих місцях, конфліктів між працівниками.

У цей період не слід іти на нову роботу, купувати нерухомість, починати ремонт чи іншу важливу справу. Особливо складний період — середина січня, будьте уважні, тому що ризик травматизму і нещасних випадків на виробництві значно зростає.

Телець

У цей період спільні проєкти дають позитивні результати, матеріальне задоволення. Обставини будуть супроводжувати активному спілкуванню з оточенням і ефективної фізичної діяльності. Це час не варто проводити на самоті. Не упускайте нагоди проявити творчі здібності.

Відносини з представниками протилежної статі будуть успішними, а якщо досі вони йшли не надто гладенько, прийшов час створити приємну атмосферу і знайти гармонію в особистому житті. До всього, вам можуть кинути виклик або навмисне спровокувати на відкриту конфронтацію, а також на ситуації, пов'язані з конкуренцією і ризиком.

Близнята

Не варто поспішати й робити поспішні висновки. Це час, коли необхідно координувати свої дії з іншими, а також перевіряти інформацію, бути послідовними й об'єктивними. Результат приходить повільно і за рахунок власних зусиль і здібностей. Виникнуть хороші передумови для поглибленої, зосередженої роботи, це час для вирішення питань, які належать до довгого, стратегічного планування.

У цей період ви зможете проникнути в глибину кожної справи і побачити їхній прихований бік. Під час спілкування з колегами або керівництвом варто спиратися на конкретні факти, звертання до емоцій і почуттів принесуть швидше негативну реакцію.

Рак

Сприятливий період для яскравого, потужного прояву індивідуальних здібностей, що може привести до творчого злету. Ваша щедрість і життєрадісність, дає заряд енергії оточенню і заряджає йогооптимізмом. Найскладніші та болючі питання вирішуються легко й радісно. Життя розбурхує вас, змушує активно проявитися, використовувати вольові якості. Потреба особистої участі у всіх справах, прагнення вирватися з нав'язаного кола обставин, призводить до бажаного результату і досягнення цілей. Ви опиняєтеся в центрі уваги, дуже багато залежить від прийнятих вами рішень. Зміцнюється енергетика, поліпшується самопочуття, посилюється імунітет.

Лев

У першій половині січня — хороший час для початку циклів творчої і ділової активності, які сприяють зростанню популярності. З'являється можливість відстояти свою точку зору, зміцнити життєву позицію. Активізуються взаємини з дітьми, з близькими родичами. Від середини місяця з'являються складності, перешкоди в справах, конфлікти, провокації з боку колег.

Можливо, ви станете більш загострено сприймати вторгнення на вашу територію, а також спроби брати під сумнів ваші методи і спричиняти на вас тиск. Ваше прагнення до особистих досягнень в цей період буде особливо сильним. Але навряд чи воно буде підтримуватися колегами й керівниками.

Діва

Стислість, факти і чіткість — ось основа успіху в цей період. У вас є всі можливості, що вирішити найважливіші питання. Дотримуйтеся графіка, встановленого розпорядку, інакше порушення робочого режиму та легкі недоліки в роботі можуть викликати в цей період серйозні ускладнення, тому проявляйте увагу до дрібниць і пунктуальність.

У ділових переговорах не слід виходити за межі конкретної встановленої теми, потрібно як ніколи дотримуватися субординації і дотримуватися формальних правил. У вас з'являється можливість подумати й усвідомити все, що пов'язано з питаннями кар'єри, професійного розвитку, репутації і соціальних досягнень.

Терези

У цей період дуже добре проходити різноманітні курси для підвищення кваліфікації. Відстежуйте всю інформацію, яка надходить до вас — вона виявиться важливою і корисною для вас надалі, намагайтеся не допускати помилок, бо вони повернуться великими проблемами. Можна вирішити серйозні питання, що стосуються роботи, професії і кар'єри.

Щоби досягти мети, необхідно налаштуватися на діловий лад і, якщо є можливість, показати свою компетентність і професіоналізм. Спілкування відбувається в основному у справі, це найкращий час для обмірковування своїх планів на майбутнє і вироблення стратегії для досягнення своїх життєвих цілей. Якщо таких немає, то саме час задуматися про це.

Скорпіон

У цей період за спілкування та взаємодії з оточенням і особливо колегами ви відчуваєте якийсь бар'єр. Сприятливий період для публікацій у спеціальних фахових виданнях. Січень не підходить для відпочинку і подорожей, у вас з'являється багато справ, а також спливають помилки в раніше виконаних проєктах. Порушення робочого розпорядку може загрожувати втратою роботи, тому спрямуйте свої зусилля в професійну сферу.

Поїздки повинні бути цілеспрямованими, виключно у справі. У цьому разі ви зможете заявити про себе як про професіонала, задуматися про можливості для кар'єрного зростання, пройти курси підвищення кваліфікації. Не варто сподіватися на партнерів — вони можуть підвести.

Стрілець

Сприятливий період для реорганізацій на службі з метою підвищення продуктивності праці, впровадження передових методів, для переорієнтації на новий вид діяльності. Також обставини складаються вдало для переговорів, роботи з інформацією, навчанням, поїздками.

Легкість протікання розумових процесів, загострення розумового сприйняття, пам'яті й інтуїції допоможуть вам вирішити багато виробничих і ділових проблем. Скористайтеся цим періодом для укладення угод, договорів, підписання важливих паперів і роботи з документами. Будьте обережні в будь-якій практичній діяльності, щоб уникнути травм голови й обличчя, а також перевантаження серця і хребта.

Козоріг

Найкращі можливості для вирішення питань та інтелектуальної роботи. Активізуються громадські зв'язку, зав'язуються нові корисні знайомства. Ви зможете домовитися з начальством, владою, ефективно висловити свої ідеї, розуміння, описати свою позицію та інтереси. Знання та відомості, які ви отримаєте в цей день, відкладуться надовго, і ви зможете ними успішно скористатися.

Підвищується ваша творча активність, яка проявлятиметься в залежності від вашого духовного потенціалу в розробці нових ідей, у правильному використанні свого таланту, а також отриманих знань у своїй професійній діяльності або ж у роботі за сумісництвом.

Водолій

З'являються нові ділові зв'язки, зав'язуються корисні знайомства, які вплинуть на вашу професійну діяльність. Робота з документами, можливо, принесе клопоти, але завершиться вдало. Однак схильність потурати власним слабкостям, а також бажання самоствердитися за рахунок оточення, посилиться, але не варто заходити надто далеко, інакше втратите сприятливі шанси й можливості.

Постарайтеся не надавати занадто великого значення відчуття власної значущості. У цьому випадку, ви зможете досягти вершин у професії, здобути прихильність влади або благословення духовного наставника, важливої для вас людини. Громадська діяльність приносить реальну користь. Не давайте необдуманих обіцянок.

Риби

Період підвищеної активності, самоствердження, самореалізації. Ви можете зробити більше, ніж зазвичай, досягаєте бажаного, володієте явною перевагою, незаперечною перевагою на тлі інших людей, а це викликає заздрість з боку близького оточення. Ростуть амбіції і соціальний статус, та водночас виникають сутички через ідеї та думки, що додає труднощів у спілкуванні. Краще не вступати в суперечки з офіційними органами і відкласти походи в офіційні місця.

Але це гарний час для здобуття популярності, публікацій, виступів, проведення навчальних заходів, читання лекцій. Намагайтеся не вступати в суперечки через дрібниці, не провокуйте протистояння з коханими і членами сім'ї, тоді є можливість уникнути неприємностей.

Читайте також: Китайський гороскоп на 2021: що принесе всім знакам рік Білого металевого Бика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *