Нова ера Водолія принесе землянам радикальні зміни: що чекає на українців і яким буде 2021 рік

Астрологія

Високосний 2020 рік подарував під ялинку унікальне астрономічне явище. Дві найбільші планети Сонячної системи – Юпітер та Сатурн – цього тижня, як на параді, струнко вишикувалися в одну лінію. І настільки наблизилися одна до одної, що із Землі здавалося, наче вони злилися в одну гігантську яскраву зірку. Астрологи назвали цю подію знаменням і початком нової ери – ери Водолія.

Кажуть, що Водолій прийде на зміну Рибам. Вступить у свої права на найближчі дві тисячі років і принесе землянам радикальні зміни. Про це йдеться 27 грудня в сюжеті ТСН.Тижня.

Вифлеємська зірка

За рідкісним парадом двох планет-гігантів можна було стежити з будь-якої точки земної кулі від понеділка до п'ятниці. Рядові зустрічі цих планет відбуваються що 20 років. Це трапляється тому, що Юпітер здійснює оберт навколо Сонця за 12 років, а Сатурн – за 29,5. Але так близько один до одного, як цього разу, гіганти востаннє наближалися ще в Середньовіччі.

Саме з цим явищем учені пов'язують “Вифлеємську зірку” й наполягають, що нема ніякої містики, і в цьому не врато вбачати якогось знамення чи чогось надзвичайного.

А от астрологи розгледіли знамення і цими розповідями дуже нервують наукову спільноту.

“Юпітер і Сатрун зійшлися в першому градусі знаку Водолія”, – каже нумерологиня, кармологиня Олена Женевська.

Вважають подію початком нового астрологічного періоду – Ери Водолія.

Ера Водолія

Про епоху Водолія говорять із двохтисячного року. Вона прийде на 2 тисячі років і змінить Еру Риб.

“Ера Водолія терпіти не буде. Це бунтарська енергетика. Нове покоління росте і воно буде бунтарями. І вона буде намагатися помінятися світ”, – пояснює астролог Валерій Московченко.

Водолій – найрозумніший знак зодіаку. Більшість геніїв – Водолії. Тож, на нас чекає розквіт науки, золоті часи технічного й соціального прогресу.

“Людство буде активно освоювати нові професії. Навіть можливо ті, яких сьогодні ми не знаємо. З'являться нові види пального, медицина. Людина стане довше жити”, – каже астропсихологиня, тарологиня Яніна Массіні.

Україна народилася під знаком Водолія, наполягають ізотерики. У найближчі 2 тисячі років на країну чекає розквіт, але позитивні зміни прийдуть не одразу.

“Ера Водолія для України починається в її рідному знаку Водолій. І я вважаю, що для України це сприятлива ситуація”, – каже нумерологиня, кармологиня  Олена Женевська.

Що принесе 2021 рік Україні?

Тарологиня Яніна Массіні спитала в карт про долю України в 2021-му. Ось, що вона каже: “У нас багато карт не надто хороших. Десятка мечів – це карта хвороб, карта складнощів, проблем. Крутки-мутки фінансові”.

Не віщують економічного зростанні Україні й астрологи.

Війна на сході триватиме. COVID-19 не відступить. Можуть бути проблеми з безвізом.

“Може серйозно стати питання щодо безвізового виїзду за кордон. COVID буде ще два роки колошматити, доки Плутон не вийде з Козирога”, – вважає астролог Валерій Московченко.

У нумерологів прогноз оптимістичніший.

“Цей рік закладає настрій на найближчі 9 років. Це буде рік, коли потрібно буде зрозуміти, в чому є сила країни”, – вважає нумерологиня, кармологиня Олена Женевська.

Щасливці 2021 року

Астрологи передбачають, що новий 2021 рік буде спокійнішим, а винагороду отримають ті, хто зважиться на фундаментальну справу.

“Цей рік буде дуже благополучний для укладення шлюбів, шлюби будуть успішними і вдалими”, – запевняє тарологиня Яніна Массіні.

Рік буде багатий на сприятливі періоди. матимемо два сонячних затемнення. Їх варто остерігатися.

“Від 26 травня до 10 червня – перший коридор затемнення, а також від 19 листопада до 4 грудня. У коридорі затемнення не робіть важливі покупки, придбання, вступу в шлюб, придбання квартири, запуск бізнесу”, – каже астропсихологиня, тарологиня Яніна Массіні.

Найбільше 2021-го пощастить земним знакам – Тельцю, Діві та Овну. Позитивним рік буде й для господаря нової Ери – Водолія.

“Водолію буде добре, повітряним знакам буде добре. Водним буде погано – у них витрати великі, фінансові втрати”, – зазначає астролог Валерій Московченко.

Господар 2021-го – Білий металевий Бик. Він недолюблює тих, хто займається порожньою балаканиною і прихильний до наполегливих і працьовитих. Потрібно буде менше говорити та більше робити.

В рік Бика народжуються дуже міцні, здорові та сильні діти, яким щастить у житті. Та головне, щоби 2021-й був для вас вдалий, астрологи радять у новорічну ніч бути прискіпливими до своїх думок.

“Символ дня – дзеркало. Ваші думки матеріалізуються в реальність. Будьте крані уважні до своїх думок. Вектор уваги на позитиві”, – радить тарологиня Яніна Массіні.

Утім, з астрологічним прогнозом чи ні, сфокусуватися на своїх мріях – завжди правильний шлях до їхнього швидкого здійснення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *