Місячне затемнення 5 липня: що варто зробити та що категорично заборонено

Астрологія

5 липня відбудеться напівтіньове місячне затемнення, яке фактично закриє коридор затемнень, який також розпочався з місячного затемнення місяць тому. Додамо, що в чутливих людей вплив місячного затемнення може відчуватися ще два тижні. Тим паче, що передуватиме цьому місячному затемненню парад планет.

Відбудеться місячне затемнення о 07:44 за Києвом. Тримайте коротку інструкцію, що варто зробити під час затемнення і чого варто уникати у цей період.

Традиційно під час важливих астрологічних та астрономічних подій кипітимуть емоції, але не варто їм піддаватися, важливо тримати себе в руках, адже, вважається, що під час затемнення закладаються життєві тенденції мінімум до наступного затемнення, а дехто з астрологів вважає, що і на прийдешні сім років.

Також затемнення знаменують закінчення важливого періоду у вашому житті:від чогось потрібно відмовитися, щоб рухатися далі та стати “ліпшою версією себе”.

Трішки розповімо, як це затемнення вплине на світ, який змушений боротися з коронавірусною кризою. Місячне затемнення відбуватиметься в астрологічних знаках Рак та Козорог, а тому будуть підійматися теми балансу впливу держави та особистого життя, соціального та персонального. Зауважимо, що коридор затемнень сприяв протестам у США, Білорусі та низці інших держав. Не виключено, що ще якісь події — тільки попереду.

Повернемось до теми затемнень як часу для внутрішньої трансформації. Додамо, що період п’яти ретроградних планет триває, а тому важливо зараз пропрацювати з минулим та відпустити його.

Також можна у період місячного затемнення відпочивати, зайняти оздоровленням організму як на фізичному, так і на ментальному рівні. Корисно розібратися зі своїми емоціями та травмами, висловіть думки, які накопичилися, “випустіть пару”.

Нагадаємо, що зазвичай затемнення Місяця припадає на період Повні. Кожний з повних місяців колись мав певну назву у народі, яка підкреслювала енергію того чи іншого періоду. Повня 5 липня — це “місяць оленів”, “місяць грози”. Саме у цей період у самців оленів з’являються роги, а природа досягає свого піку. Тому використовуйте цей час для “перезаряджання” власного “я”.

Що категорично не можна робити під час місячного затемнення:

не ухвалюйте важливих рішень;
не вживайте масну їжу за три години до і після затемнення;
уникайте операцій з технікою, утримайтеся від водіння машини або кермуйте досить обережно;
уникайте серйозних фінансових операцій;
не гуляйте у натовпі;
не ухвалюйте дуже важливих рішень;
не подорожуйте у цей день;
не вживайте алкоголь, не паліть;
не погоджуйтеся на операції;
не займайтеся сексом;
уникайте різальних предметів.

Що варто робити під час місячного затемнення:

медитуйте і займайтеся духовними практиками, йогою;
відпочивайте;
будьте менш емоційними;
якщо ви впевнені у чомусь, то дійте попри заборони;
спілкуйтеся з наставниками;
звертайтеся до померлих предків та сил вашого роду;
пообіцяйте щось вищим силам, але якщо пообіцяєте, то тримайте слово;
моліться, читайте мантри;
переосмислюйте те, що відбувається довкола;
жертвуйте;
загадуйте бажання та мрійте;
підіть на прогулянку до лісу чи парку;
слід прикрасити оселю стрічками зелених, срібних і сіро-блакитних тонів.

Читайте також: Що зірки нам пророкують: гороскоп на липень 2020 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *