Гороскоп кохання на липень 2020 року

Астрологія

Планета Земля розташована між Венерою і Марсом, і вся історія нашої планети пов'язана зі злиттям чоловічого і жіночого, злиттям кохання і пристрасті. Той, хто зуміє поєднати в собі енергію Венери і Марса, зможе підтримувати життя. Взаємодія Марса (дія, активність) і Венери (кохання, бажання) показує, що руйнує чи це пристрасть або ж дає життя.

Венера закінчила фазу ретроградного руху, що приносить гармонійну енергію і розвиток у взаємини. Марс увійшов в знак Овна, в статус свого управління, тому значно збільшується сексуальність людей і готовність активно проявляти себе у взаєминах.

В залежності від духовного рівня розвитку людини, ця енергія буде спрямована на досягнення цілей і творення або на насильство і руйнування. Липень сприятливий для сфери кохання, багато хто знаходить романтичних партнерів або оновлює взаємини, які вже існують.

Більше про астрологію ви можете знайти на YouTube-каналі астрологині Марини Скаді.

ОВЕН

Сильний і сексуальний, привертає увагу протилежної статі. Любовне життя насичене і гармонійна. Схильні не тільки згадувати про минулі пристрасні зв'язки, але і відновлювати їх. Проблеми в коханні і романтичних стосунках можуть бути через те, що присутня величезна кількість енергії, якій необхідний вихід.

Овни схильні вимагати, щоб їм доводили своє кохання, не отримавши доказів, може ставати грубим і ревнивим. В даній ситуації гарною компенсацією може стати фізична праця, заняття спортом або активним відпочинком. Це дозволить знайти вихід сильним емоціям і пристрасті, знайти взаєморозуміння в парі, необхідне для гармонійних стосунків.

ТЕЛЕЦЬ

Відчувають задоволення у сфері любовних взаємин. Багато Тельців знаходять своє кохання, яким може бути особа іноземного походження. Стабілізуються наявні любовні взаємини, сприятливий місяць для вступу в шлюб. Але занадто серйозне ставлення до офіційних союзів, може дати монотонність і нудьгу, тому важливо не обмежувати партнера і не намагатися його контролювати.

Для того, щоб стосунки стали задовільними для обох, необхідно привнести елемент гри та свободи в вашу пару. Можливі любовні зв'язки з друзями, трансформація дружніх відносин в любовні, знайомство з майбутнім партнером за незвичайних обставин.

БЛИЗНЮКИ

Приваблюють розумні, веселі і молоді партнери, паралельні стосунки для Близнюків в цьому місяці можуть бути природними і збудливими. Раптом, виявляється, що романтичний партнер живе по сусідству, а пристрасть підштовхує до розмов, спілкування, приносить натхнення і свіжі ідеї.

Нові стосунки можуть бути цікавими і збудливими, але не довгостроковими. Це поверхневе кохання, в ньому немає глибини. А ось давні, нинішні зв'язки стають легкими і приносять задоволення. Близнюки своєю готовністю встановлювати контакти стимулюють представників протилежної статі до прояву ініціативи в інтимній сфері.

РАК

Жінки стають дуже привабливими і жіночними. Чоловіки – Раки користуються популярністю у жінок. Виникають романтичні взаємостосунки, які знаходять схвалення у рідних, сприятливий час для початку спільного проживання або оголошення заручин.

Для того, щоб нинішні стосунки не зжили себе, представнику знаку Рак потрібно постійно вигадувати щось нове, різноманітне і цікаве. І тоді у партнера не буде спокуси знайти іншу людину, з якою йому буде цікаво. З представниками знаку Рака в липні легше встановлювати взаємостосунки, оскільки вони стають менш підозрілими, їх приваблюють таємниці, загадки і інтриги.

ЛЕВ

Якщо в першій половині місяця стосунки розвиваються повільно і незрозуміло, в якому напрямку, то вже друга половина липня принесе популярність у представників протилежної статі. У першій половині місяця Левам доводиться багато терпіти, щоб не втратити важливі для них стосунки, можливі гострі суперечності.

У другій половині липня загострення пристрастей вщухає, партнери знову кидаються один одному в обійми, з'являється можливість набуття гармонії, якщо не будуть згадуватися минулі образи. З'являється хороше взаєморозуміння в парі, спокійні емоції і пристрасть, необхідні для серйозних стосунків. Можливе виникнення нових взаємостосунків, але щоб вони тривали, необхідний глибокий зв'язок на свідомому рівні.

ДІВА

Схильність до мінливості у взаємостосунках. У липні представники цього знака дивують своїх романтичних партнерів своєю непослідовністю, часто Діви беруть кохання за гру. Але це дозволяє знайти своє кохання тим, хто самотній, нинішні стосунки видозмінюються. В якому напрямку відбуваються ці зміни, залежить, багато в чому, не тільки від Діви, але і від партнера.

Щоб не зруйнувати давні стосунки, дуже важливо якомога більше розмовляти, подорожувати, особливо в ті місця, які пов'язані з приємними спогадами. Липень хороший для Дів тим, що вони, нарешті, зможуть розслабитися і отримати справжнє задоволення від зближення з партнером. Але якщо кохана людина не бажає працювати над стосунками, спілкуватися, здійснювати спільні поїздки, то ці стосунки можуть закінчитися.

ТЕРЕЗИ

У внутрішньому світі відбуваються зміни, жінки стають ще поле красивими, чоловіки – сміливими, готовими домагатися уваги своїх коханих. Посилюється романтичне спілкування, активізуються романтичні побачення. Сприятливий час для розширення сім'ї, планування народження дитини. Хороший період для активної взаємодії з давнім партнером, для гармонізації шлюбних взаємин.

Самотні Ваги зав'язують нові цікаві знайомства, з'являються нові захоплення, в основному засновані лише на фізичному тяжінні. Молоді хлопці та дівчата прагнуть до яскравих стосунків, не обтяженим побутом і сімейними зобов'язаннями. З'являються такі романтичні зв'язки, які передбачають взаємообмін – інтелектуальний, наприклад.

СКОРПІОН

Формуються стосунки, які “сковують” людей разом і цей зв'язок буде дуже довготривала. Якщо ж говорити в позитивному аспекті, то Скорпіона з партнером буде пов'язувати взаємна магнетична привабливість і сексуальність. Водночас, Скорпіонам необхідно бути дуже обережними у прояві свого характеру, оскільки його кохання партнером може сприйматися як тиск.

Скорпіони ініціативні і рішучі, схильні стрімко розвивати взаємини і руйнувати підвалини, бар'єри, традиційні норми і правила в питаннях шлюбу, тому теперішні взаємини дуже сильно видозмінюються. Дії Скорпіона можуть здаватися партнеру дивними і суперечливими, але захопливими.

СТРІЛЕЦЬ

В парі присутнє прагнення “перемогти”, підвищується сексуальна витривалість і сила, нинішні стосунки стають яскравими і інтенсивними. Багато зможуть позбутися навіть від тривалих конфліктів з коханими або членами сім'ї. Період сприятливий для розваг і приємного відпочинку, участі у світських заходах разом з партнером або чоловіком.

Поєднання красивого з корисним дають Стрільцям щастя і радість, а кохання надихає на активну прояв своїх талантів. Люди старшого віку дбайливо проявляють своє кохання, зараз воно може стати кращим і сильнішим. Такі зв'язки, це скоріше дружба, приятельські відносини типу “брат – сестра”. Можливе виникнення серйозних взаємин зі старшим за віком партнером.

КОЗОРІГ

Період конфліктності в особистих і сімейних стосунках, характеризується сварками в сім'ї або в парі з вашої вини або розривами за вашою ініціативою. Жінка повинна остерігатися проявів непомірних вимог чоловіків. Для чоловіка підвищений сексуальний потяг може стати джерелом проблем і неприємностей.

Одним з джерел проблем є монотонність взаємин, тиск своїм авторитетом одного з партнерів, занадто консервативне і традиційне ставлення до шлюбу. Виходом із труднощів в парі є віддача безкорисливого кохання партнера, не вимагаючи нічого натомість. Якісь оновлення в особистих взаєминах підуть на користь. Якщо Козоріг до цього готовий, то стосунки зміцнюються, з'являється взаємна повага один до одного.

ВОДОЛІЙ

Значні приємні сюрпризи в коханні в довгострокових стосунках. Водолії стають особливо зовні привабливі для представників протилежної статі, з успіхом можуть використовувати свою екстравагантність нарівні з гарним смаком. Використовуйте цей період для гармонізації ваших нинішніх романтичних стосунків і сімейних зв'язків.

Самотні Водолії схильні вступати в любовні авантюри, але не забувайте про можливість неприємних наслідків. Не варто розраховувати на тривалість і стабільність у новоутворених зв'язках. Період сприятливий для виходу в світ, для заручин або одруження, для любовних пояснень і спільних справ з романтичним партнером.

РИБИ

З'являється мрійливість в коханні, яка може бути занадто далекою, на відстані. Щоб романтичним стосункам стати реальними, потрібно менше ідеалізувати партнера і відразу з'ясовувати те, що не задовольняє. Логічне і розсудливе формування своїх прагнень, розрахунок своїх дій, допоможе уникнути розчарувань у любовних взаєминах. Бажано визначити для себе практичну зацікавленість в любовному виборі.

Багато представників знаку Риб зможуть реалізувати себе через сферу кохання, особистих, романтичних взаємин. Нові романтичні стосунки можуть залишитися платонічними, оскільки розігралася фантазія і творче натхнення є основними мотивами для початку взаємин, а не сам партнер.

Читайте також: Що зірки нам пророкують: гороскоп на липень 2020 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *